Tanie strony internetowe z Krakowa

Tanie i niedrogie strony internetowe

 

Zobacz co wpływa na cenę realizacji i wykonania strony internetowej. Jakie parametry oraz typ strony jest idealny dla Ciebie i Twojego biznesu. Niedrogie strony często lubią być problematyczne i technicznie niedopracowane. Dlaczego tania strona to często przerobiony szablon wordpressa i czy warto kupować takie rozwiązania ?

Poznaj wady i zalety darmowych stron www.

tanie strony www Krakow
Tworzene tanich stron internetowych w Krakowie – rozwiń swój biznes online

 

Tania strona internetowa na start firmy 

Oferowane strony pod konkretnymi hasłami to dalej strony darmowe, tworzone z gotowych komponentów, przerabiane i dopasowywane jedynie do Twoich kolorów z logo lub wybranych zdjęć. Nie ma tutaj autorskiej pracy co powoduje że strona jest tania, a jej wersja wizualna zbliżona do tysiąca innych stron. 

Nowoczesne i tanie strony internetowe nie muszą być bardzo  rozbudowane jak również nie ma limitów na liczbę podstron i opracowanie struktury. Cena tania czy droga jest pojeciem relatywnym za usługę realizacji strony internetowej.

 

Z czym należy liczyć się wybierając tanią stronę internetową 

Jedną z nielicznych zalet tanich rozwiązań w tworzeniu stron jest jej cena. Tutaj poza tym aspektem ciężko doszukać się innych plusów. Warto jednak zwrócić uwagę to że tania strona to tak naprawdę jeden motyw i szablon sprzedawany wielu klientom, te same rozwiązania na wielu innych stronach. Kupując szablon na popularnych stronach np themeforest możemy otrzymać gotową stronę do zainstalowania w środowisku cms WordPress za 29$ i cieszyć się stroną którą jeżeli sami dobrze uzupełnimy i edytujemy graficznie będzie nam służyć jako nasza wizytówka. 

Pytanie tylko co jeżeli napotkamy problemy techniczne, czy wiemy jak optymalizować zdjęcia i przygotować stronę pod względem SEO i do konkretnej grupy docelowej ? Jak zaprojektować i poukładać treści by była atrakcyjna i zachęcała do przeglądania ? 

Istnieje cały zestaw możliwości i rozwiązań, które źle dobrane spowodują że strona po prostu nie będzie odwiedzana i przegadana i pozorne oszczędności na jej wykonaniu zablokują możliwość zaistnienia marki w internecie. Należy odpowiedzieć sobie na pytanie czy warto oszczędzić i kupić gotowe rozwiązania lub zlecić tanie wykonanie strony i generować w przyszłości straty i brak Klientów, którzy utkną w procesie zakupowym na stronie internetowej i zrezygnują z korzystania z usług Twojej firmy.

Tworzenie stron pod lokalny biznes w Krakowie

Realizując stronę internetową należy wziąć pod uwagę że sam szablon i podmiana grafik nie wystarczy. Bez odpowiedniej wiedzy z zakresu optymalizacji oraz SEO nie będziemy w stanie zbudować strony, która z czasem będzie zyskiwać widoczność i wejścia z interesujących nas fraz kluczowych. Tej wiedzy nikt nam nie sprzeda wraz z szablonem za 29$. Tworząc stronę w agencji która ma pojęcie w temacie SEO będziemy w stanie od razu to wykorzystać i zaprojektować stronę dla konkretnych grup Klientów biznesu lokalnego tworząc odpowiednią optymalizację pod konkretne miasta np: usługi stomatologiczne Kraków, tworzenie stron Kraków czy czyszczenie tapicerki Kraków.

Jak zbudować stronę która rankuje w wyszukiwarce ? To zagadnienie zdecydowanie na kolejny temat budowy stron pod wytyczne Google oraz wdrożenie realizacji researchu SEO i odpowiedniego przygotowania architektury strony i optymalizacji. To również kolejny punkt który wart jest rozważenia w przypadku samodzielnego tworzenia strony lub taniej strony, która defacto może okazać się przerobionym szablonem za 29$.

 

Ile kosztują strony tanie i niedrogie ?

 

Zwykle każde studio, agencja interaktywna posiada w swojej ofercie pakiety stron budżetowych które realizuje w oparciu o gotowe rozwiązania tzw szablony i motywy już wcześniej zakodowane. Na takie niedrogie strony stać większość firm, a studio nie poświęca czasu na etap developerski strony tzn nie koduje projektu od zera, a tym samym zmniejsza jego koszt wykonania, które jest już zrealizowane w tanim motywie strony. Tego typu stronę optymalizuje się jedynie technicznie lub też nie zawsze, a głównie prace tutaj to :

 • uzupełnienie treści / contentu strony / zdjęcia, teksty, menu
 • dodanie zdjęć klienta, galerii
 • danych kontaktowych,
 • ustawienie kolorystyki

W efekcie Klient otrzymuje stronę budżetową dopasowaną do swoich potrzeb. Strona taka jest zoptymalizowana i teoretycznie powinna sprawdzać się jako narzędzie zdobywania Klientów w internecie.

 

Co sprawdzić w taniej stronie internetowej ?

Zwykle niedroga strona internetowa powstaje kosztem czasu, który zostanie na nią poświęcony. W zdecydowanej większości przypadków strona może zawierać braki takie jak : 

 • zabezpieczenia systemu csm o ile jest wdrożony,
 • optymalizacja SEO,
 • zakup zdjęć,
 • w przypadku wordpress – czy wtyczki są aktualne i możliwe do aktualizacji ?
 • czy szablon i kod jest legalny ?
 • optymalizacja techniczna strony – prędkość i czas ładowania lubi być powyżej kilku sekund = strona nieodwiedzana, nie konwertująca w zapytania,
 • brak obsługi po rozliczeniu i uruchomieniu strony,
 • wątpliwa jakość wykonania kodu oraz zdobycia widoczności w wyszukiwarce.

 

Tworzenie profesjonalnej strony internetowej ?

Wdrożenie profesjonalnej strony to koszta. To kilka etapów które łącznie składają się na tworzenie strony która zarabia. Zobacz analityczne podejście oraz budowę stron na danych, które w efekcie pozwalają na tworzenie i realizację strony internetowej widocznej w Google oraz technicznie zoptymalizowanej .

Zobacz  hauerpower Kraków , które w swoich realizacjach stawia na : 

 • prostotę. minimalizm graficzny, uwypuklenie najważnieszych treści dla użytkownika
 • analityka oraz seo w tym seo techniczne, praca z danymi analitycznymi, które ułatwiają podejmowanie decyzji w tworzeniu makiet UX,
 • research SEO fraz kluczowych.

Tworzenie stron www dla klientów z Krakowa

Głównie specjalizację tworzenia stron agencji interaktywnej hauerpower można zawęzić dla rynku klientów z Krakowa, jednak zdalnie studio współpracuje na obszarach całej Polski.

5ta1px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *