Zestaw darmowych czcionek i fontów do strony internetowej

  Darmowe czcionki, fonty do strony internetowej Zobacz popularne zestawienia darmowych fontów na stronę internetową. Oto taki zestaw darmowych fontów do pobrania, próbka może ale polecamy. link: fontfabric.com/category/free/

Read more Zestaw darmowych czcionek i fontów do strony internetowej

Tanie strony internetowe z Krakowa

Tanie i niedrogie strony internetowe   Zobacz co wpływa na cenę realizacji i wykonania strony internetowej. Jakie parametry oraz typ strony jest idealny dla Ciebie i Twojego biznesu. Niedrogie strony często lubią być problematyczne i technicznie niedopracowane. Dlaczego tania strona to często przerobiony szablon wordpressa i czy warto kupować takie rozwiązania ? Poznaj wady i […]

Read more Tanie strony internetowe z Krakowa

Strony internetowe – inspiracje / sierpień

Dziś kilka realizacji stron www, które rzuciły nam się w oczy na portalu awwwards :

Read more Strony internetowe – inspiracje / sierpień

#awwwards 2 – wideo w tle strony

Ostatnio dość dużo pojawia się stron internetowych z implementacją video w tle.

Read more #awwwards 2 – wideo w tle strony

projekty stron typu minimal

Strony internetowe typu minimal Inspiracje stron internetowych typu minimalistycznego, onepage, designerskie podejście do tworzenia stron. Być może nic odkrywczego ale bardzo ładnie się ten temat przewija i jest w naszym stylu. Proponujemy zatem nie przebajerzoną, nie nacudowaną mini listę –  jest na prawdę fajnie + za wizual, funkcjonalność.

Read more projekty stron typu minimal

#hit 1 portfolio bildbearbeiter.ch

Cóż tu dużo pisać. Fenomenalne zdjęcia w jeszcze lepszej oprawie (lub jak kto woli na odwrót). Po wejściu urzeka prostota – styl typu pinterest, animacja kolejnych prac – prosty fade, ale smacznie to wszystko się trzyma. To co urzeka i zachęca do przekopania strony to zdecydowanie prace.

Read more #hit 1 portfolio bildbearbeiter.ch

#awwwards 1 najciekawsze strony

Nie tyle grafika, co projekt… Dobry, o ile nie bardzo dobry przykład na RWD – responsywność : klasyczne dopasowanie, animacje, kontent.

Read more #awwwards 1 najciekawsze strony