Link do Twojej strony wprost z domeny google ?

Link do strony z domeny google

Informacja o pozycjonera, firmy pozycjonującej. Tip i trik którego lepiej unikać w współpracy z firmami pozycjonerskimi.

Dostałem wczoraj maila od dość znanego serwisu, wydawało by się poważnego, gdzie jakiś czas temu dodałem link z racji wysokiego na ten czas współczynnik TR – trustrank. Po wczorajszym mailu głęboko zastanawiam się czy nie wycofać się całkowicie z posiadania linku od portalu.

Płatny link z domeny Google

Kto nie siedzi dobrze w seo, pozycjonowaniu nie będzie świadom że płaci za link który może mieć bezpłatnie ze znacznie większym profitem dla siebie. mianowicie chodzi o profil google+ w którym owa firma sprzedaje miejsca na swoje mocne linki – z profilu wychodzi piękna gazeta ogłoszeniowa.

Namawiam do samodzielnego prowadzenia konta, co da zdecydowanie większe korzyści niż owy link.

  1. założenie profilu jest proste,
  2. wszystko jest bezpłatne,
  3. dodatkowo po podlinkowaniu profilu G+ do strony internetowej dostajemy w wynikach wyszukiwania tzw. opis rozszerzony z miniaturką i za co chcecie płacić ?
  4. stworzenie własnego kręgu znajomych,
  5. 100% kontrola nad profilem.

a o to i treść maila:

„Dodaliście Państwo Link lub kilka linków.Dlatego sądzimy, że zainteresuje Państwa nasz najnowszy projekt. Bazpośredni Link do Strony z opisem i logo prosto z domeny Google.com. To pierwsza taka oferta na rynku. Nie trzeba zakładać konta w Google, żeby mieć Link z najsilniejszej domeny świata. . . .”

Uprzejmie informuję: taki link można samemu stworzyć.

5ta1px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *