Link do Twojej strony wprost z domeny google ?

bardzo proszę:

dostałem wczoraj maila od dość znanego serwisu, wydawało by się poważnego, gdzie jakiś czas temu dodałem link z racji wysokiego na ten czas trustrank. po wczorajszym mailu głęboko zastanawiam się czy nie wycofać się całkowicie z posiadania linku od portalu.

kto nie siedzi dobrze w seo, pozycjonowaniu nie będzie świadom że płaci za link który może mieć bezpłatnie ze znacznie większym profitem dla siebie. mianowicie chodzi o profil google+ w którym owa firma sprzedaje miejsca na swoje mocne linki – z profilu wychodzi piękna gazeta ogłoszeniowa.

Namawiam do samodzielnego prowadzenia konta, co da zdecydowanie większe korzyści niż owy link.

– założenie profilu jest proste,

– wszystko jest bezpłatne,

– dodatkowo po podlinkowaniu profilu G+ do strony internetowej dostajemy w wynikach wyszukiwania tzw. opis rozszerzony z miniaturką i za co chcecie płacić ?

– stworzenie własnego kręgu znajomych,

– 100% kontrola nad profilem.

a o to i treść maila:

„Dodaliście Państwo Link lub kilka linków.Dlatego sądzimy, że zainteresuje Państwa nasz najnowszy projekt. Bazpośredni Link do Strony z opisem i logo prosto z domeny Google.com. To pierwsza taka oferta na rynku. Nie trzeba zakładać konta w Google, żeby mieć Link z najsilniejszej domeny świata. . . .”

uprzejmie informuję: taki link można samemu stworzyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

10 + ten =